Váš obchodník

+421 901 733 303

obchod@wificentrum.com

Kategórie Výrobcovia

ZápožičkaZa účelom otestovania zariadenia (či vyhovuje nasadeniu v konkrétnych podmienkach, ktoré požaduje užívaťeľ) je možné dohodnúť zapožičanie zariadenia na otestovanie u zákazníka.

Takáto "zápožička" sa riadi týmito pravidlami:

 1. Zákazník požiada o zapožičanie zariadenia (pred dodaním zariadenia).
 2. Dodávateľ jeho žiadosť zváži a v prípade, že zápožička je možná, potvrdí zapožičanie tovaru (ústne alebo písomne).
 3. Zákazník uhradí plnú sumu za zapožičané zariadenie a dodávateľ mu vystaví riadny doklad - Faktúru.
 4. Zápožička je možná na maximálne 7 kalendárnych dní (S ohľadom na uvedené plánujte termín zápožičky, tak aby ste mohli počas týchto dní dostatočne otestovať zapožičané zariadenie. Soboty, nedele aj štátne sviatky sa započítavajú do času zápožičky).
 5. V prípade, že si zariadenie po vyskúšaní chcete ponechať, nemusíte kontaktovať dodávateľa, doklad ste už obdržali. Celá transakcia je týmto ukončená.
 6. V prípade, že Vám zariadenie nevyhovuje, je potrebné ho v neporušenom stave vrátiť. Pri testovaní preto prosím dávajte pozor hlavne na rôzne škrabance a mechanické poškodenia. Zariadenie je potrebné vrátiť kompletné v nepoškodenom obale, bez známok používania.
 7. Vrátenie zariadenia musí nastať najneskor v 7. deň zápožičky do konca pracovnej doby dodávateľa. (Ešte raz upozorňujeme na vhodné načasovanie zápožičky).
 8. Ak sú splnené body 6. a 7., dodávaťeľ preberie zariadenie, skontroluje jeho stav a funkčnosť (štandartne 1-2 pracovné dni). Ak je zariadenie v poriadku, vystaví Dobropis a vráti zaplatenú sumu v plnej výške na účet zákazníka. Týmto je transakcia ukončená.
 9. V prípade, ak je zaridenie poškodené, nekompletné, nefunkčné, alebo javí známky používania, je dodávaťeľ oprávnený požadovať kompenzáciu za takto "poškodený" tovar. Jej konkrétna výška bude individuálne konzultovaná so zákazníkom.
 10. V prípade, ak bolo zariadenie vrátené neskôr ako je uvedené v bode 7. (najneskor však do 21 dní), dodávateľ nie je povinný vrátiť zaplatenú sumu prevodom na účet, ale poskytne zázkazníkovi kredit na nákup iného tovaru vo výške zaplatenej zálohy. Zároveň má právo na účtovanie administratívneho poplatku vo výške 10% z ceny zariadenia najmenej 3,5 EUR bez DPH.
 11. V prípade, ak bolo zariadenie vrátené neskôr ako je uvedené v bode 7. a doba zápožičky bola viac ako 21 dní, dodávateľ nie je povinný zariadenie prevziať späť.

Zapožičať nie je možné produkty, ktoré svojou povahou zapožičanie vylučujú. Napr.: software, spotrebný materiál (konektory, káble), produkty dodané na špeciálnu objednávku a podobne.

 

HOT produkty

www.rfelements.com

Support

Reklamácie
Podpora Mikrotik
Podpora UBNT (Ubiquiti networks)
Podpora WipAir II
Podpora Airlive / Ovislink.

Stránky produktov

www.rfelements.com
www.pasivepoe.com
www.stationbox.info
www.nanobracket.info

O spoločnosti

RadioCOM spol. s r.o.
Obchodné podmienky
reklamačné podmienky
Doprava
Kontakt

wificentrum.com - web-ový portál špecializovaného veľkoobchodu s produkatmi pre budovanie bezdrôtových sietí.

UPOZORNENIE: Technické špecifikácie produktov majú iba informatívny charakter a sa môžu zmeniť bez predošlého upozornenia. Závazné informácie hľadajte na oficiálnej stránke výrobcu daného produktu. Obsah aktuálneho balenia sa môže líšiť od uvedeného. Obrázky majú iba informatívny charakter. © 2009 RadioCOM spol. s r.o. / wificentrum.com spol. s r.o.

Technické riešenie © 2016 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz