Váš obchodník

+421 901 733 303

obchod@wificentrum.com

Kategórie Výrobcovia
Produkt je vyradený!
 
Produkt už nie je v našej ponuke.
Kontaktujte, prosím, manažéra produktu:

iusr
 

UltraDish TP 380, 5 GHz - 24 dBi

UltraDish TP 380, 5 GHz - 24 dBi

 
Vaša cena bez DPH 87.86 EUR  (2 646.85 SKK)
 
Vaša cena s DPH 105.91 EUR  (3 190.68 SKK)

Smerová dualpolarizačná parabolická anténa s twistport konektorom pre 5 GHz pásmo so ziskom 24 dB vhodná na spoje point-to-point alebo ako outdoor CPE. Anténny reflektor je vyrobený z hliníka liateho pod tlakom s cieľom zabezpečiť jednotný tvar antény. Materiál z ktorého je UltraDish TP 380 vyrobený má vplyv na veľmi nízku hmotnosť antény len 2,3 kg a zvýšenú odolnosť voči vplyvom vonkajšieho prostredia.
Spojenie rádia a antény pomocou TwistPort konektora je prakticky bez rádiových strát, úzky vyžarovací uhol zabezpečí silný výkon a priepustnosť signálu na stredne dlhé vzdialenosti. Anténa má potlačené bočné vyžarovacie laloky čím sa výrazne znižuje nežiadúce rušenie a zvyšuje možnosť nasadenia antény v zarušenom prostredí.
TwistPort konektor umožňuje jednoduchú a ľahkú integráciu s niektorým zo Simper rádií. V prípade že chcete využiť vaše obľúbené rádiové zariadenie od iného výrobcu sú k dispozícii TwistPort adaptéry, ktoré zabezpečia kompatibilitu s twistport konektorom.
Inovatívnym prvkom UltraDish TP 380 je aj montážna sada - anténu naasadíte na stožiare s rôznym priemerom od 1,5 do 8,6 cm, azimut a eleváciu nastavíte presne podľa vašich potrieb a na montáž vám bude stačiť 1 kľúč.
TwistPort konektor
Smerová anténa disponuje unikátnym rýchloupínacím TwistPort konektorom. TwistPort konektor je prakticky bezstratový, nie sú v ňom žiadne koaxiálne konektory alebo RF káble spôsobujúce stratu signálu. Spojenie a rozpojenie antény a rádia je jednoduché a rýchle, môžete ho urobiť len jednou rukou.


Prakticky bez strát
TwistPort konektor je prakticky bezstratový, nie sú v ňom žiadne koaxiálne konektory alebo RF káble spôsobujúce stratu signálu. V porovnaní s bežne používanými koaxiálnymi káblami a konektormi je strata na TwistPort konektory takmer nemarateľná. Potlačenie bočného žiarenia znižuje rušenie a umožňuje inštaláciu antény v oblastiach so zvýšeným nežiadúcim rušením.


Nová definícia jednoduchosti
TwistPort konektor redefinoval význam slova jednoduchosť. Integráciou mechanického a rádiového spojenia do jednej štruktúry je teraz spojenie rádia a antény maximálne jednoduché. Stačí otočiť, zamknúť  a spojenie je hotové len s pomocou jednej ruky.
Výkon
Potlačené postranné žiarenie znižuje interferenciu a umožňuje inštaláciu v oblastiach so zvýšenej hladinou nežiadúceho šumu. Zisk UltraDish antény je dosiahnutý zameraním signálu prineseného cez TwistPort konektor. Zisk UltraDish TP 380 je 24 decibelov, vyžarovací uhol je 8° pri -3dB.


Inovatívny montážny systém
UltraDish TP 380 je vybavená novým montážnym systémom. Držiak je oddelený od antény a preto je inštalácia a nastavenie rýchle a jednoduché.
Krok 1: Inštalácia držiaka
Najprv pripevníte držiak na stožiar, dve sady skrutiek na rôzne priemery stožiara nájdete samozrejme v balení. Konzola držiaka je vratná, môže byť namontovaná podľa vašich potrieb na ľavej alebo pravej antény.
  

Krok 2: Nastavenie antény
Jednoducho nasadíte anténu na držiak a môžete v širokom rozsahu nastavovať azimut a eleváciu. Po nastavení utiahnete skrutky a inštalácia je hotová len s jedným kľúčom.

  

Vzájomná kompatibilita
TwistPort konektor umožňuje jednoduchú a ľahkú integráciu s niektorým zo Simper rádií. V prípade že chcete využiť vaše obľúbené rádiové zariadenie od iného výrobcu sú k dispozícii TwistPort adaptéry, ktoré zabezpečia kompatibilitu s twistport konektorom.
Parametre
Max.priemer stožiara: 1,5 - 8,6 cm
Rozmery: 390 mm priemer x 267 mm
Hmotnosť: 2,3 kg
Materiál: ABS plast, hliník
Typ antény: smerová
Box: nie
Frekvenčné pásmo: 5 GHz
Polarizácia: duálna lineárna
Zisk: 24 dB
Horizontálny vyžarovací uhol:
Vertikálny vyžarovací uhol:
Typ konektora: TwistPort - Quick Locking Waveguide Port
Zaťaženie vetrom: 160 km/h
Umiestnenie: vonkajšie
Prevádzková teplota: -40°C až +60°C
Predozadný pomer: -24 dB
Súvisiace dokumenty
Datasheet:  Datasheet-UltraDish-TP-380.pdf
Inštalačná príručka:  Installation-Guide-UltraDish-TP-380.pdf
Stránky o produkte:http://www.rfelements.com/products/wireless-broadband/ultradish-tp-antennas/overview/
Fotogaléria
       

 

HOT produkty

www.rfelements.com

Support

Reklamácie
Podpora Mikrotik
Podpora UBNT (Ubiquiti networks)
Podpora WipAir II
Podpora Airlive / Ovislink.

Stránky produktov

www.rfelements.com
www.pasivepoe.com
www.stationbox.info
www.nanobracket.info

O spoločnosti

RadioCOM spol. s r.o.
Obchodné podmienky
reklamačné podmienky
Doprava
Kontakt

wificentrum.com - web-ový portál špecializovaného veľkoobchodu s produkatmi pre budovanie bezdrôtových sietí.

UPOZORNENIE: Technické špecifikácie produktov majú iba informatívny charakter a sa môžu zmeniť bez predošlého upozornenia. Závazné informácie hľadajte na oficiálnej stránke výrobcu daného produktu. Obsah aktuálneho balenia sa môže líšiť od uvedeného. Obrázky majú iba informatívny charakter. © 2009 RadioCOM spol. s r.o. / wificentrum.com spol. s r.o.

Technické riešenie © 2016 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz