Váš obchodník

+421 901 733 303

obchod@wificentrum.com

Kategórie Výrobcovia
Produkt je vyradený!
 
Produkt už nie je v našej ponuke.
Kontaktujte, prosím, manažéra produktu:

iusr
 

Wline W3000G

Wline W3000G

 
Vaša cena bez DPH 30.02 EUR  (904.38 SKK)
 
Vaša cena s DPH 36.50 EUR  (1 099.72 SKK)

Multifunkčný prístupový bod štandardu IEEE 802.11g., prispôsobený pre potreby bezdrôtových poskytovateľov internetu. Zariadenie umožňuje reguláciu výstupného výkonu v rozsahu 7 – 20 dB s krokom 1 dB, a ako jediné vo svojej triede zobrazuje intenzitu signálu v dB. V režime AP umožňuje izoláciu klientov. Zariadenie má pokročilé diagnostické nástroje ako advanced Site Survey, PING a ARP z web rozhrania. Na zabezpečenie je možné využiť MAC fi lter, WEP a WPA šifrovanie. SMA reverzný konektor umožňuje pripojenie externej antény. NOVÝ Firmware -  wireless ISP Client - možnosť prevádzky v routing režime.
porovnanie produktov wline nájdete na tomto linku.Nový Firmware - Wireless ISP Client

Nový FW umožňuje zmenu operačného režimu zariadenia. V režime Bridge je zariadenie transparentné a na koncový počítač sa nastavuje IP adresa, pridelená poskytovateľom. V režime Router with NAT sa vytvorí na LAN porte zariadenia lokálna sieť, a zariadenie bude tvoriť bránu medzi lokálnou sieťou a sieťou poskytovateľa. Režim Router (bez NAT) je určený pre špeciálne prípady a vyžaduje nastavenie routingu na strane poskytovateľa.

schemy.gif width=580>

Nová funkcia v tomto Novom Firmware - Wireless ISP Client je online zobrazenie intenzity signálu samozrejme v dB, prostredníctvom meracieho stĺpca čím sa zameranie antény značne zjednodušuje a spresňuje, online sa zobrazuju aj ďalšie hodnoty potrebné pre nastavenie antény ako napr. TX Packet fail.

radiove.gif width=580>

 

Zobrazenie intenzity signálu v dB (decibeloch)

 

sitesurvey2.gif width=420 align=left>Wline W3000G ako jediný Access point vo svojej triede zobrazuje úroveň intenzity signálu v decibeloch (dB). Funkcia Site Survey zobrazuje pre každý naskenovaný Access point dve hodnoty, a to kvalitu signálu a silu signálu. Kvalita signálu je udávaná v percentách, pričom 100% je najlepšia kvalita signálu a 0% je najhoršia kvalita signálu. Sila signálu je udávaná v dB s presnosťou ~1 dB. Túto funkciu je možné využiť na zameranie pri inštaláciách bezdrôtových klientov, ale aj na servisné účely. Štandardné prístupové body zobrazujú len kvalitu signálu, čo je postačujúce pre nasadenie v indoor aplikáciách, ale pre outdoor riešenie bezdrôtových ISP je táto vlastnosť nevyhnutná. Zobrazenie úrovne intenzity signálu v decibeloch (dB) je okrem „Site Survey“ dostupné aj pre funkciu „Associated Clients“.


 

Regulácia výstupného výkonu

 

scan_1_m.gif width=400 align=left>Wline W3000G umožňuje pokročilú reguláciu výstupného výkonu. Nastavenie je možné regulovať s krokom 1 dB. Celkovo je možné defi novať 14 krokov s výstupným výkonom minimálne 7 dB a maximálne 20 dB. Táto funkcia je potrebná pri použití externých antén na dodržanie maximálneho povoleného výkonu 20 dB, čo predstavuje 100 mW.

 


Parametre
Radio Technology: IEEE 802.11g
Frequency band: 2,4 GHz
Modulation: DSSS
Transmition rate: 54, 48, 36, 24, 18, 12, 9, 6, 11, 5.5, 2, 1 Mbps
Chipset: Realtek
Management: WEB
LAN Interface: ethernet 10/100 Mbps
Antenna Connector: SMA reverse polarity
RF output power: 20 dBm
TX power setting: -13 dB - 0 dB (step 1dB)
Display Signal Strength: dB
Diagnostic tools: advanced Site Survey, PING, ARP
Routing Operation Mode: WISP client
Operation Mode: AP, Station-Ad Hoc, Station-Infrastructure, AP Bridge-Point to Point, AP Bridge-Point to Multi-Point, AP Bridge-WDS, Universal Repeater
DHCP: Server, Client
LEDs: Power, LAN, WLAN
Dimensions: 30 x 127 x 96 mm
default IP adress: 192.168.2.222
Power Supply: DC 12V
       

 

HOT produkty

www.rfelements.com

Support

Reklamácie
Podpora Mikrotik
Podpora UBNT (Ubiquiti networks)
Podpora WipAir II
Podpora Airlive / Ovislink.

Stránky produktov

www.rfelements.com
www.pasivepoe.com
www.stationbox.info
www.nanobracket.info

O spoločnosti

RadioCOM spol. s r.o.
Obchodné podmienky
reklamačné podmienky
Doprava
Kontakt

wificentrum.com - web-ový portál špecializovaného veľkoobchodu s produkatmi pre budovanie bezdrôtových sietí.

UPOZORNENIE: Technické špecifikácie produktov majú iba informatívny charakter a sa môžu zmeniť bez predošlého upozornenia. Závazné informácie hľadajte na oficiálnej stránke výrobcu daného produktu. Obsah aktuálneho balenia sa môže líšiť od uvedeného. Obrázky majú iba informatívny charakter. © 2009 RadioCOM spol. s r.o. / wificentrum.com spol. s r.o.

Technické riešenie © 2016 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz